Na Klášterním 13, 162 00, Praha 6 – Břevnov

Zásady ochrany osobních údajů

Číštení párou - stavební práce.

Ochrana Vašeho soukromí je pro nás důležitá. Doufáme, že následující prohlášení Vám pomůže pochopit, jak pracujeme s osobními údaji („OÚ“), které nám můžete poskytnout prostřednictvím internetu.

Analytics – Používáme analytický nástroj třetích stran, Google Analytics, který nám pomáhá měřit trendy provozu a využití služby.  Google Analytics shromažďuje informace, například o tom, jak často uživatelé navštěvují naše služby, jaké stránky u nás navštíví, když tak učiní.  Informace získané z Google Analytics používáme pouze ke zlepšení našich služeb.

Informace, které shromažďujeme – Cookies – Více informací, jak to funguje, najdete zde

Kontaktujte nás – Měli byste si uvědomit, že to, zda nám zašlete zpětnou vazbu, nebo zprávu, je zcela dobrovolnou iniciativou na základě Vašeho vlastního rozhodnutí.  Pokud máte obavy ze zneužití Vašich OÚ, nebo chcete-li získat další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů a o tom, co to znamená, neváhejte nám poslat e-mail na adresu info@steamcompany.cz, budeme se snažit poskytnout jasné odpovědi na Vaše otázky v co nejkratší době .

Jak používáme Vaše informace – Ve výše uvedené situaci zaručujeme, že Vaše OÚ budou použity pouze pro kontaktování a zlepšení našich služeb.  Nikdy nebudeme tyto informace (např. Vaše jméno a e-mailovou adresu) používat k žádným jiným účelům, například ke zveřejnění Vašich osobních údajů třetí straně za účelem komerčního zisku.