Na Klášterním 13, 162 00, Praha 6 – Břevnov

Reference

Číštení párou - stavební práce.

Reference spokojených zákazníků

Ještě nejste přesvědčeni, že nám nejvíce záleží na Vaší spokojenosti? Zde můžete nahlédnout na naše spokojené zákazníky.

Všude jsme pracovali vlastníma rukama a s pomocí nejsilnějších přístrojů, které v této branži jsou vůbec dostupné jsme vytvářeli zářivou čistotu jak v gastro provozech, tak třeba i v autoservisech a společnostech, které se zabývají odpadem.

Mezi naše spokojené zákazníky patří například ISP – Mezinárodní pražská škola, která je neziskovou společností předávající studentům zkušenosti do života. Její minulost sahá až do minulého století (1948). Tato společnost již zcela zakořenila v pražské diplomatické komunitě.

Mezi další spokojené zákazníky patří společnost Komwag. Jediná pražská společnost zabývající se komunálním odpadem. Tato společnost je na trhu již od roku 1996 a vždy používá jen tu nejmodernější techniku.

Poslední společnost, kterou Vám s velikou radostí využívá naší čistící síly je společnost Sandoz. Tato společnost má velice vznešený cíl a to je hledat všechny způsoby jak lidem zlepšit a prodloužit život. Všem našim partnerům zhloubi duše děkujeme za spolupráci. Z celého srdce věříme, že čistota, kterou Vám dovezeme po celé republice Vám přinese nový vítr do plachet, novou sílu pro podnikání a velikou úlevu. Těšíme se že budeme spolupracovat i s Vámi.